Üzgünüz.
Bu video sadece Türkiye'den izlenebilir.
Sorry, this video is not available from outside of Turkey
Orijinal Adı: Bikes vs Cars
Yönetmen: Fredrik Gertten
Çeviren: İnci Bilgiç
Yıl: 2015
Süre: 88 dk
Dil: İngilizce, Portekizce, İspanyolca, İngilizce ve Türkçe altyazılı
http://www.bikes-vs-cars.com/
Bu film SYFF2015 seçkisindendir

Bisikletler Arabalara Karşı hepimizi derinden etkileyen bir küresel krizi; iklim, dünyanın kaynakları, her yeri arabalarla kaplı şehirler, sürekli artan, kirli, gürültülü trafik kargaşası gibi artık üzerine konuşmamız gereken konuları tasvir ediyor. Bisiklet, değişim için harika bir araç, ancak özel arabalardan durmaksızın artarak kazanç sağlayan güçlü çıkar odakları işlerini korumak için lobiciliğe ve reklamlara her yıl milyarlarca dolar yatırmakta. Filmde daha iyi şehirler için mücadele eden; trafikte öldürülenlerin sayısı giderek artmasına rağmen bisiklete binmekten vazgeçmeyen aktivistler ve düşünürlerle tanışıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz
 • demo

  Dilara Cansever

  Şikayet Et!

  filmin tamamını da ekleyecek misiniz ?

 • demo

  Pınar Öncel

  Şikayet Et!

  Filmin tamamını fragmanı izledikten sonra ekranda çıkan yönlendirmelerle 3$ karşılığında bir haftalığına kiralayabiliyorsunuz. Bisikletler Arabalara Karşı filminin yapımcısı ve yönetmeni ücretsiz yayınlamaya izin vermediği için bu şekilde... Surdurulebiliryasam.tv'de benzer durumda olan diğer filmlerdeki gibi kiralama ücretinin tamamı yönetmene gidiyor.

 • Desenize burayı da çıkar kapısı yapmışlar. Yazık !

Ücretli Film

Filmin tamamını seyretmek için yanda bulunan oku kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Filmi kiraladıktan sonra bir hafta içinde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

BU FİLM NEDEN ÜCRETLİ
Yönetmen / yapımcı, filminin sitemizde yayınlanmasına ücret karşılığında izlenmesi koşuluyla izin verdi. Ödeyeceğiniz ücretin tamamı yönetmen / yapımcıya aktarılacaktır ve çalışmalarına devam etmesine katkıda bulunacaktır.