Üzgünüz.
Bu video sadece Türkiye'den izlenebilir.
Sorry, this video is not available from outside of Turkey
Orijinal Adı: Powerful: Energy for Everyone
Yıl: 2010
Süre: 52 dk
Dil: İngilizce, Türkçe altyazı
http://www.powerfulthemovie.com/
Bu film SYFF 2011 seçkisindendir

Enerjimizin nereden geldiğini ve bundan kimin kâr sağladığını sorgulamak biraz tuhaf gelebilir. Zaten herkesin damında da güneş panelleri yok. Ama yeşil ekonomi eğitimcisi David Chernushenko'nun var ve onunkiler ihtiyaç duyduğundan fazlasını üretiyorlar. Peki o zaman bunu neden paylaşamasın ki? Yeni teknolojiler enerji güvenliğimizin elimizin altında olduğu anlamına geliyor ama bunun karşısında hala güçlü bir direniş var. Büyük enerji lobisinin yalanlarını ortaya koyan David, sürdürülebilir bir geleceğin aslında neye benzeyebileceğini açığa çıkartma yolunda küresel bir yolculuğa çıkıyor. Yeni çözümler geliştiren son derece etkileyici mucitlerden, egzantrik eko-eylemcilere, oradan da tümüyle yenilenebilir enerjiyle yaşayan topluluklara giden yolda David, politik, ekonomik ve demokratik değişim için gerekli olan herşeyin kapımızın eşiğinde olduğunu gösteriyor… 

Ücretli Film

Filmin tamamını seyretmek için yanda bulunan oku kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Filmi kiraladıktan sonra bir hafta içinde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

BU FİLM NEDEN ÜCRETLİ
Yönetmen / yapımcı, filminin sitemizde yayınlanmasına ücret karşılığında izlenmesi koşuluyla izin verdi. Ödeyeceğiniz ücretin tamamı yönetmen / yapımcıya aktarılacaktır ve çalışmalarına devam etmesine katkıda bulunacaktır.