Film Yapımı

Her sene Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali seçkisini oluştururken yüzlerce film izliyoruz; bütüncül bakış açısına sahip, çözüm barındıran, yaratıcılık içeren ve kalbe hitap eden belgesellerin ne denli etkili olduğunu gözlemliyoruz! Bu süreçte sadece son derece karmaşık olabilecek konulara ne şekilde çözümler üretildiğine dair yüzlerce örnek görmedik; aynı zamanda sürdürülebilirlikle ilgili konuların nasıl daha etkili olabilecek şekilde ele alınabileceğini de öğrendik!

Bu nedenle kendiliğinden oluşan bu birikimi değerlendirmeye ve bu konularda film çekmek isteyen kurumlara ve yönetmenlere destek olmaya karar verdik. Surdurulebiliryasam.tv ile kurumları ve yönetmenleri bütüncül bakışa sahip, çözüm içeren filmler çekmeye teşvik ediyoruz. Sürdürülebilir bir yaşam için yapılan her çalışmanın çok değerli olduğuna ve en etkili şekilde anlatılması gerektiğine inanıyoruz. Bu çalışmaları reklam diliyle ve yaklaşımıyla aktarılması yerine Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali seçkisi kriterlerine göre şekillendiriyoruz.

Sürdürülebilirlik ve tasarım alanında uzun yıllara dayanan birikimimizi kullanarak, bütüncül bakış açısına sahip, çözüm odaklı, hem bilimsel olan hem de kalbe hitap eden filmler üretilmesi için proje süpervizörlüğü, fikir üretimi ve senaryo geliştirme konularında yaratıcı danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Daha fazla bilgi için: info@surdurulebiliryasam.tv