Hakkımızda

Surdurulebiliryasam.tv (SYTV), Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nde (SYFF) şimdiye kadar gösterilen ve ileride gösterilecek filmleri web sayfası üzerinden izleyicilere ulaştırmak amacıyla doğdu.

Çağımızın karmaşık sorunlarını etkin şekilde aktaran ve gücünü "gerçek"ten alan, bütüncül bakış açısına sahip olan ve çözüm barındıran SYFF seçkisinden belgeseller tüm Türkiye’de, internet erişimi olan her yerde izlenebiliyor.

Bireysel üyeliğin ücretsiz olduğu web sayfasında belgesellerin yanısıra kurumlar da üye olarak sürdürülebilir bir yaşam için gerçekleştirdikleri çalışmalarıyla yer alabiliyor. Surdurulebiliryasam.tv bu çabalarının görünür olması ve daha iyi anlaşılması için kurumları "reklam yapmadan" film yapmaya teşvik ediyor.

SYTV; STK'ların, yerel yönetimlerin, şirketlerin, eğitim kurumlarının, kamu kurumlarının ve sosyal girişimlerin çabalarını belgesellerle aynı mecrada görünür kılarak medyada bilgi bombardımanında kaybolan haberler veya sadece uzmanlar tarafından okunan sürdürülebilirlik raporlarının ötesinde herkes tarafından kolayca ulaşılabilecek ve anlaşılabilecek bir ortam sağlıyor.